אודות אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה


יחד למען אוניברסיטת חיפה וחיזוק ההשכלה הגבוהה

אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה בישראל הוקמה במטרה לקדם שותפויות פורות בין הקהילה העסקית והקהילה הציבורית לבין מפעלי מצוינות אקדמיים, למען אוניברסיטת חיפה ולמען מדינת ישראל בכללותה.

אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה פועלת כעמותה עצמאית לצד האוניברסיטה ומלווה אותה לאורך שנים בתהליך גיוס משאבים ותמיכה ציבורית, המאפשרים לקדם את המחקר וההוראה בישראל.

חברי אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה בישראל ניצבים בחוד החנית של המשק הישראלי. לאגודה משתייכים בעלי תפקידים רבים המאיישים עמדות מפתח בכלכלה ובציבוריות הישראלית, וכן בוגרים וידידים בעלי השפעה בקרב הקהילה העסקית והציבורית, שפועלים לצד הנהגת אוניברסיטת חיפה.


נקודת המבט המשותפת לכל החברים באגודת הידידים הינה שחינוך בכלל, והחינוך והמחקר האקדמיים בפרט, הכרחיים לקיומה הכלכלי והביטחוני של מדינת ישראל.

אוניברסיטת חיפה היא מוסד המחקר הגדול ביותר באזור הצפון. יותר מכל מוסד אקדמי אחר בישראל, מתאפיין מרכז ידע ומחקר זה בהרכב אנושי, המייצג את החברה הישראלית על כל גווניה. הפסיפס האנושי המגוון והייחודי הוא הנכס הגדול ביותר העומד לרשותנו בהכשרת עובדים ומנהלים בעולם הגלובאלי והרב תרבותי בו אנו חיים כיום.

לחברי אגודת הידידים והבוגרים תפקיד מרכזי במשימה לאומית חשובה: עיצוב דמותה העתידית של החברה הישראלית.
אנו מוקירים את שותפינו למשימה ומזמינים אותך להצטרף אלינו, להשתלב ולהשפיע.


אגודת הידידים (ע.ר. 580030310) מוכרת כמוסד ציבורי על ידי מס הכנסה ומאושרת לצורכי תרומות לפי סעיף 46 ו-46 (א) לפקודת מס הכנסה.


אתר האגודה

קידומם של החינוך וההשכלה הגבוהה בישראל הינו תנאי הכרחי להמשך שגשוגה ולביטחונה של מדינת ישראל. כמוסד המחקר הגדול באזור הצפון, המתאפיין בהרכב האוכלוסייה המגוון ביותר מבין המוסדות האקדמיים בישראל, לאוניברסיטת חיפה תפקיד חיוני במימושו של חזון זה. עבורנו באוניברסיטה זוהי שליחות רבת משמעות, המהווה גם אתגר אישי לכל אחת ואחד מאתנו.

בשנים האחרונות עוברת אוניברסיטת חיפה תנופת פיתוח משמעותית ומתחדשת בתחומי ידע ייחודיים. צעדים חשובים אלו מתאפשרים בזכות ידידיה הקרובים של האוניברסיטה, המשלבים באופן מעורר השראה את התנהלותם העסקית עם תרומה לחברה ולקהילה.

אתר זה הינו ערוץ מידע ותוכן החושף את פעילותה הענפה של אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה ואת פועלם של ידידנו הקרובים. כמשפחה וכבית אקדמי, אנו גאים על שותפות זו ויחד נמשיך בפועלה של האגודה לחיזוק אוניברסיטת חיפה וההשכלה הגבוהה בישראל.

צוות האגודה ישמח תמיד לעמוד לרשותכם!

 


האנשים שמאחורי אגודת הידידים


מנכ"לית אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה בישראל

שירה בן-אור בעלת תארים בספרות אנגלית, בבלשנות ובתקשורת מאוניברסיטת בר-אילן, ובוגרת תוכנית ההכנה ללימודי רפואה באוניברסיטת בוסטון, ארה"ב. שירה מגייסת משאבים בכירה, בעלת ניסיון רב שנים בניהול ובהובלה של קמפיינים גדולים לפיתוח וגיוס משאבים, עם ניסיון עתיר ומוכח בגופים אקדמיים ופילנתרופיים מהמובילים בישראל. שימשה בעבר כסמנכ"ל שותפויות ופיתוח משאבים בקרן רש"י ובשורה של תפקידים בכירים במערך פיתוח המשאבים של אוניברסיטת בר-אילן. בתפקידה כמנכ"לית אגודת הידידים בין השנים 2009 - 2014 הובילה קמפיין פיתוח מאסיבי שהסתכם בגיוס של כ-20 מיליון דולר על פני חמש שנים לטובת תנופת הפיתוח באוניברסיטה. שירה מביאה לתפקיד מערך קשרים עשיר ומסועף עם פילנתרופים, אישי ציבור ואנשי עסקים בכירים בארץ וברחבי העולם, יחסי אנוש מעולים, ניסיון עצום ומומחיות בפיתוח משאבים, גישה פרו-אקטיבית ויכולת מוכחת להניע לפעולה ולחבר בין משאבים כלכליים לבין מטרות פילנתרופיות כדי לקדם פרויקטים לטובת הארגון ולתועלת מדינת ישראל. שירה נשואה לגדעון, עורך דין, ואם לשלושה בנים ששניים מהם משרתים כעת בצה"ל. בזמנה החופשי היא נהנית מטיולים ומפעילות ספורטיבית.

טלפון: 04-8249016 , דואר אלקטרוני : sbenor@univ.haifa.ac.il


ג'ני זאיל, מנהלת קשרי ידידים ובוגרים

ג'ני היא בעלת תואר ראשון בתקשורת וסוציולוגיה ובעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת חיפה. במסגרת תפקידה כמנהלת קשרי ידידים ובוגרים, אמונה ג'ני על פיתוח והרחבת הפעילות למען בוגרי אוניברסיטת חיפה ועל מועדון הידידים והבוגרים של האוניברסיטה. ג'ני מאמינה בהידוק הקשר עם בוגרי האוניברסיטה לטובת ליווי ותמיכה בבוגרים, לצד העצמת קהילת האוניברסיטה כולה.
בתפקידה הקודם שימשה ג'ני כרכזת פרויקטים בשותפות חיפה-בוסטון ועסקה בפיתוח פרויקטים למען קהילת הצעירים בחיפה ובבוסטון.
ג'ני פעילה קהילתית בשכונת הדר בחיפה. בשעות הפנאי מתכננת טיולים בארץ ובחו"ל ולומדת צרפתית.

טלפון: 04-8249114 , דואר אלקטרוני : jzel@univ.haifa.ac.il


ריקי גולדשטיין, עוזרת המנכ"לית

במסגרת תפקידה ריקי מלווה את פעילות אגודת הידידים ותומכת בפיתוח קשרים עם ידידיה תוך ביצוע 'ההלכה למעשה'. 
ריקי, תושבת חיפה, פעילה ומעורבת, נשואה ואם לשניים.

טלפון: 04-8240100, דואר אלקטרוני : rgoldstein@univ.haifa.ac.il


מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

טלפון: 04-8249009 דואר אלקטרוני:


אחראי ניו מדיה

 

טלפון: 04-8288722 דואר אלקטרוני: 


ליטל מוצפי, רכזת קשרי ידידים ובוגרים

ליטל מוצפיהמנהיגות המתנדבת של אגודת הידידים


סלמאן עאמר, חבר ועד מנהל

איקה אברבנאל (אל"מ, מיל.), יו"ר פורום לקידום בית הספר לאמנויות
איתן אדרס, יו"ר פורום לקידום בית הספר למדעי המדינה
שמעון שובל,  יו"ר המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן

רונן טורם, חבר ועד מנהל

דגנית סלנט, חברת פורום חזון ואסטרטגיה
ד"ר אביגדור זוננשיין, יו"ר פורום חזון ואסטרטגיה
יובל יונה, יו"ר פורום הקמת ארגון הבוגרים