ידידים נפגשים במקום הכי גבוהרוצים לחולל שינוי ולהשפיע?חוקרת באוניברסיטה

בואו ללמוד אילו מחקרים פורצי דרך נערכים אצלנו​

התאמה מהירה לצרכי העולם המשתנה מחייבת מחקר בין-תחומי ושותפות עם חוקרות וחוקרים מובילים מרחבי העולם.
החוקרות והחוקרים באוניברסיטת חיפה מובילים מאות רבות של מחקרים המהווים תשתית ליישומים בחיי היומיום ומרחיבים את ההבנה שלנו את העולם שסביבנו.


סטודנטית מסיימת תואר

בואו להכיר את התוכניות החברתיות המתקיימות אצלנו​

קידומם של החינוך וההשכלה הגבוהה בישראל הינו תנאי הכרחי להמשך שגשוגה ולביטחונה של מדינת ישראל.
באוניברסיטה מתקיימות תוכניות חברתיות רבות ומגוונות שפועלות מתוך שאיפה לחתירה מתמדת לחברה צודקת ושוויונית יותר באמצעות הנגשה של השכלה גבוהה לכלל המגזרים, תמיכה באוכלוסיות שוליים ומינוף המגוון האנושי וההיסטוריה הייחודית של חיפה לקידום סובלנות ודו קיום.


דבר המנכל"ית, אליענה דן


אליענה דן, מנכ"לית אגודת הידידים
ספטמבר 2023

ידידות וידידי אוניברסיטת חיפה היקרים,
לקראת תחילתה של שנת תשפ"ד, אנו מביטים בגאווה על הפעילות בשנה החולפת תוך שפנינו להמשך העשייה בשנה הבאה.
בשנה החולפת...


דבר הנשיא, יואל פלדשו


יואל פלדשו, נשיא אגודת הידידים
ספטמבר 2023

ידידות וידידי אוניברסיטת חיפה היקרים,
לקראת תחילתה של שנת תשפ"ד, אנו מביטים בגאווה על הפעילות בשנה החולפת תוך שפנינו להמשך העשייה בשנה הבאה.
בשנה החולפת...חדש באגודת הידידים


בחודש ינואר 2023 אגודת הידידים הקימה את פורום HighFA – פורום העלית של בוגרות ובוגרי אוניברסיטת חיפה. בפורום חברים בוגרות ובוגרים, שנמצאים בעמדות מפתח ובתפקידים בכירים במשק הישראלי, במגזר העסקי ובמגזר הציבורי, ומטרתו העיקרית היא לייצר קהילה מובילה ומשפיעה בתעשייה הישראלית, בשיח הציבורי ובקידום החינוך האקדמי, המחקר והמצוינות בישראל.

הפורום מקיים כפעמיים-שלוש בשנה אירועי שיא עם תוכן מרתק – במפגש הראשון הדוברת הראשית היתה נעמה סיקולר, בוגרת האוניברסיטה והעורכת הראשית של "גלובס" ובמפגש השני הדובר הראשי היה רנ"צ בדימוס משה קראדי, מפכ"ל המשטרה לשעבר ומנכ"ל גדות פי גלילות ויו"ר ארי נדל"ן בהווה.המהווים הזדמנות למפגש ולחיבור עם חברות וחברי הפורום, וכמנוף לשיתופי פעולה.

באתר הפורום אפשר להתרשם ממטרות הפורום, מחברות וחברי הפורום וגם מתמונות מהאירועים.לאחר הפסקה ממושכת בשל מגפת הקורונה, הושק לאחרונה מחדש בהתרגשות רבה מועדון אתֶנה - המועדון האקדמי של ידידות אוניברסיטת חיפה, שמטרתו עשייה אקדמית, חברתית וקהילתית. במועדון חברות קבוצה מובחרת וחזקה של נשים מובילות דעה מאזור חיפה.

במסגרת סדרת מפגשים בסימן "נשים מעוררות השראה במדע ובאקדמיה", נשות המועדון, ובראשן מרכזת המועדון הגב' שושי ורה, נפגשות בקמפוס האוניברסיטה להרצאות מרתקות של חברות סגל אקדמי בכירות.נפגשנו לאחרונה