מחוללים שינוי

תורמים למחקר ולמדע פורצי דרך בישראל
חשוב לדעת כי תרומתך הכספית היא בעלת ערך מעבר לסיוע הכלכלי המיידי לסטודנטים נזקקים ו/או מצטיינים או לקידומו של מחקר מסוים. הסיוע הכלכלי מאפשר לאדם צעיר בתחילת דרכו להשתלב במרקם החיים הבריא בחברה בישראל, על מנת שיוכל להחזיר בעתיד לחברה ולקהילה ולהיות אזרח תורם בעצמו. התמיכה במחקר פורץ דרך, עשויה להוביל לשינוי משמעותי ולשיפור באיכות חייהם של אנשים רבים בישראל ובעולם כולו.

ההשפעה באמצעות התרומה, משולה לאדם המשליך אבן למימיו של אגם. בתחילה נוצר מעגל אחד מצומצם סביב לאבן, אך במהרה מתרבים מסביבו מעגלים נוספים, שאף הולכים ומתרחבים. לפעולה נקודתית לכאורה כמו תרומה, קיימת השפעה נרחבת, אשר לעיתים לא ניתן לאמוד מראש את היקפה ועצמתה.

זאת ועוד, נתינה כספית, קטנה כגדולה, יש בה ערך רב משמעות לתורם עצמו. חוקרים בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד מצאו כי נתינה כספית מביאה לתחושת סיפוק, שמחה, משמעות ואושר עבור הנותן
(Feeling Good about Giving,Lalin, Aknin, Norton and Dunn, 2009).

למה ניתן לצפות מתהליך התרומה?


עם קבלת תרומתך הנדיבה, נשלח אליך מכתב תודה על התרומה וכן חשבונית וניירת עמותה רלבנטית המוכרת למס. במקביל, מנותבת תרומתך ישירות לנושא בו בחרת לתמוך ומטופלת על ידי הרשויות האקדמיות באוניברסיטת חיפה. לאחר מתן התרומה תקבל מעת לעת דיווח ועדכון שנתי אודות תרומתך ותוצאותיה.


תרומה למחקר


התאמה מהירה לצרכי העולם המשתנה מחייבת מחקר בין-תחומי ושותפות עם חוקרים מובילים מרחבי העולם. החוקרים באוניברסיטת חיפה מובילים מאות רבות של מחקרים המהווים תשתית ליישומים בחיי היומיום ומרחיבים את ההבנה שלנו את העולם שסביבנו.

הזדמנויות לתרומה

חקר הסרטן

מחקר מוביל שמיישם מוות תאי מתוכנן בתאים סרטניים

פרטים נוספים

אפיגנטיקה של הזדקנות

חשיפת הגורמים לאריכות ימים באמצעות כלים מתחום הביואינפורמטיקה

פרטים נוספים

סייבר, טכנולוגיה ומדיניות

מחקר בתחומי ההשקה בין משפט, ביטחון, חרויות הפרט וטכנולוגיה

 
בקשת תמיכה


מלגות

מאז ייסודה לפני כ-50 שנה, אוניברסיטת חיפה חרטה על דגלה להפוך את ההשכלה הגבוהה לנגישה לכל. כמוסד האקדמי הפלורליסטי בישראל, האוניברסיטה מחויבת לצמצום פערים חינוכיים וכלכליים בחברה הישראלית. בכל שנה האוניברסיטה מעניקה סיוע בשכר לימוד בהיקף של מיליוני דולרים, כדי לתמוך בחלומות האקדמיים והמקצועיים של סטודנטים מוכשרים וחרוצים מכל הקשת החברתית בארץ.

 תוכניות מלגות לסטודנטים

קרן מלגות

מלגות  סטודנטים הן כוח מניע בהצלחה של אוניברסיטת חיפה. המלגות הן השקעה מרכזית בעתיד האקדמי של ישראל במטרה לעמוד באתגרים החברתיים, התרבותיים והטכנולוגיים הניצבים בפיתחנו בהמשך הדרך.

תוכנית למוביליות חברתית

אוניברסיטת חיפה השיקה יוזמה נרחבת לקידום מוביליות חברתית לסטודנטים מאוכלוסיות מיעוטים מוחלשות בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל. התוכניות מכוונת להעצים, להרחיב ולהגדיר מחדש את התפקיד של ההשכלה הגבוהה כמנוע לשינוי.

תוכנית ליזמות חברתית

התוכנית החדשנית ליזמות באוניברסיטת חיפה תומכת ומטפחת חלוצים חברתיים צעירים ממגוון מחלקות אקדמיות, שעובדים יחד על פתרונות לאתגרים בעולם האמיתי.