נפגשים באגודהאגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה בישראל הוקמה במטרה לקדם שותפויות פורות בין הקהילה העסקית והקהילה הציבורית לבין מפעלי מצוינות אקדמיים, למען אוניברסיטת חיפה ולמען מדינת ישראל בכללותה. כחלק מפועלה זה, מטפחת אגודת הידידים מארג של קשרים ענפים עם העלית הכלכלית, העסקית והציבורית בישראל, השותפה לאמונה כי קידום החינוך והמחקר האקדמי הוא תנאי יסודי להמשך שגשוגה ובטחונה של ישראל.
חברי אגודת הידידים הינם חלק בלתי נפרד ממשפחת אוניברסיטת חיפה, משפחה המרבה להיפגש, להחליף דעות וליזום יחד ערוצים ליצירת השפעה.


פורום בכירי המשק - מנהיגות עסקית למען האקדמיה

פורום בכירי המשק של אוניברסיטת חיפה נוסד בשנת 2011 כבמה לדיון בסוגיות הבוערות העומדות על סדר יומה של מדינת ישראל. הפורום מורכב מבכירי המשק הישראלי, והוא מתכנס אחת למספר חודשים. ההשתתפות במפגשי הפורום היא הזדמנות למפגש רעים ולהחלפת דעות עם גורמי מפתח, ומאפשרת לקדם רעיונות וערכים המשותפים לכולנו, במטרה להשפיע יחד על עתיד ילדינו.

ההשתתפות במפגשים בהזמנה אישית בלבד.
מועדון הידידים והבוגרים - יחד מטביעים חותם

מועדון הידידים והבוגרים של אוניברסיטת חיפה הוקם בשנת 2012 כבית אקדמי עבור ידידיה ובוגריה של אוניברסיטת חיפה, מתוך תפיסה שהרצון להעמיק דעת ולהיפתח לאופקים חדשים ולאנשים מתחומים מגוונים, אינו מסתיים עם קבלת התואר, אלא רק הולך וגדל. המועדון מהווה מקום מפגש עסקי-אקדמי ומאפשר לחבריו להיפגש, ליצור קשרים ולהחליף רעיונות בסביבה מרתקת ובאווירה משפחתית. מפגשי המועדון כוללים תוכנית עשירה של אירועי תרבות אקדמיים בהשתתפות בכירי החוקרים, אנשי התרבות, התקשורת והעסקים בישראל. חברי מועדון הידידים והבוגרים של אוניברסיטת חיפה שותפים ופעילים בפורומים השונים של אגודת הידידים ושל ארגון הבוגרים של אוניברסיטת חיפה.
יחד אנו מטביעים חותם ומחזקים את אזור חיפה והצפון ואת החברה בישראל בכללותה.אירועים קרובים


סדרת הרצאות המועדון האקדמי 2020-2019

למוזמנים בלבד